Jak działamy?

Szanowni Państwo,

 

stopniowo realizują się marzenia Fundacji Pomyśl o Przyszłości o budowaniu wspólnoty ekonomicznej. Podejmowane przez nas inicjatywy zdobywają uznanie coraz większej rzeszy osób. Główny cel jaki postawiliśmy przed sobą? Zainteresować Polaków gospodarką.

 

Realizujemy go poprzez propagowanie wiedzy na temat gospodarki i mechanizmów wolnorynkowych oraz inicjowanie dyskusji wokół tych tematów. Działania Fundacji skierowane są do wszystkich obywateli - każdy z nas ma wpływ na efektywność polskiej gospodarki: politycy, urzędnicy, sędziowie, przedsiębiorcy, media, pracownicy, konsumenci, wyborcy.

 

Zachęcamy do zapoznania się z realizowanymi przez nas projektami. Zapraszamy do współpracy, bardzo chętnie podzielimy się swoimi doświadczeniami, publikacjami, by wspólnymi silami realizować podobne projekty na terenie całego kraju. Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje i pomysły. Nikt za nas nie zbuduje lepszego jutra. Jaką gospodarkę stworzymy jako członkowie polskiej wspólnoty ekonomicznej tak dostatnio będzie nam się żyło. Rozpocznijmy wspólne działania! Razem możemy więcej!

 

 

Zespół Fundacji Pomyśl o Przyszłości

Nasze Projekty

Nasze Projekty Nasze Projekty
Projekty skierowane do dzieci Projekty skierowane do młodzieży
Nasze Projekty
Pozostałe projekty

Projekty dla dzieci

Projekty dla młodzieży

Pozostałe projekty

Na naszej stronie