Fundacja Pomyśl o Przyszłości patronatem prestiżowego programu „Szkoła Prawa, Biznesu i Kultury Chińskiej”

Fundacja Pomyśl o Przyszłości została patronem programu „Szkoła Prawa, Biznesu i Kultury Chińskiej”, który powstał z inicjatywy Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University i Hanglung Law Biernat & Kossacki Spółki Partnerskiej Radcy Prawnego i Adwokata oraz partnerów.

Celem tego programu jest przybliżenie polskim przedsiębiorcom, menadżerom oraz innym praktykom biznesowym rynku chińskiego i obowiązujących tam praw. Ze względu na duże różnice kulturowo-gospodarcze, posiadanie wiedzy na temat regulacji prawnych, obowiązków podatkowych, zasad korporacyjnych oraz innych aspektów biznesowych w Chinach jest niezwykle istotne.

Razem budujemy przyszłość. Poprzez edukację wspieramy polskie firmy w dynamicznej, globalnej gospodarce. Nasza fundacja od lat angażuje się w projekty mające na celu wspieranie polskich przedsiębiorstw oraz popularyzujące wiedzę ekonomiczną i świadomość mechanizmów gospodarki wolnorynkowej wśród różnych grup społecznych - podkreśla Bożena Damasiewicz, Prezeska Fundacji Pomyśl o Przyszłości.

Fundacja Pomyśl o Przyszłości docenia rolę edukacji w gospodarce zarówno krajowej jak i globalnej. Świadomość odmienności i różnorodności kultur oraz obowiązujących praw wpływa na udaną współpracę, poszerza horyzonty, często zmieniając perspektywę myślenia.

Oficjalne objęcie partnerstwa nad programem miało miejsce 11 lipca tego roku w Nowym Sączu.Fundacja Pomyśl o Przyszłości patronatem prestiżowego programu „Szkoła Prawa, Biznesu i Kultury Chińskiej”

Fundacja Pomyśl o Przyszłości patronatem prestiżowego programu „Szkoła Prawa, Biznesu i Kultury Chińskiej”