Fundacja Pomyśl o Przyszłości podczas inauguracji WSB – National Louis University w Nowym Sączu

Fundacja Pomyśl o Przyszłości  podczas inauguracji WSB – National Louis University w Nowym Sączu

Fundacja Pomyśl o Przyszłości od niemal 10 lat zajmuje się rozwojem gospodarczym Polski poprzez budowanie kapitału społecznego. Jednym z działań jest współpraca z uczelniami wyższymi i środowiskiem akademickim w całej Polsce.  

10 października br. reprezentanci Fundacji Pomyśl o Przyszłości: Jakub Zapała, wiceprezes Fundacji oraz Janusz Komurkiewicz, członek Rady Fundacji uczestniczyli w uroczystej inauguracji roku akademickiego Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

 

Gościem honorowym wydarzenia był Bronisław Komorowski, Prezydent Polski w latach 2010-2015. Wygłosił wykład inauguracyjny pt. „Szanse polskich przedsiębiorców w obliczu rywalizacji Stanów Zjednoczonych i Chin o supremację gospodarczą nad światem”.

 

Z Wyższą Szkołą Biznesu w Nowym Sączu współpracujemy od wielu lat. Wraz z uczelnią zrealizowaliśmy między innymi projekt adresowany do młodzieży „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość” – uzupełnia Jakub Zapała, wiceprezes Fundacji Pomyśl o Przyszłości.

 

Projekty dla dzieci

Projekty dla młodzieży

Pozostałe projekty