Dumni z Made in Małopolska

„Czy warto być Made in Małopolska?” – pod takim tytułem odbył się jeden z paneli, w ramach tegorocznego XXVIII Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju. Bożena Damasiewicz, Prezes Fundacji Pomyśl o Przyszłości reprezentowała wywodzące się z regionu polskie firmy, potwierdzając, że warto być „Made in Małopolska”.

W samym Nowym Sączu swoje siedziby mają uznane nie tylko w Polsce, ale i na świecie przedsiębiorstwa jak FAKRO, Wiśniowski, Newag czy Konspol. Tym samym, każdego roku nasz region odwiedzają tysiące gości z Polski i zagranicy. Oprócz najwyższej jakości produktów i życia firm „od kuchni”, pokazujemy im także piękno naszego regionu – mówiła Bożena Damasiewicz.

Prowadzony przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego projekt zakłada zbudowanie w świadomości Małopolan i turystów pozytywnego skojarzenia poszczególnych marek z miejscem ich powstawania, a znak „Made in Małopolska” podkreśla miejsce pochodzenia firm i produktów, a także potwierdza ich jakość i renomę.

Swoimi doświadczeniami oprócz Bożeny Damasiewicz, prezes Fundacji Pomyśl o Przyszłości, podzielili się także przedstawiciele firm: Maspex, RMF FM, HM Design i Karpiel Steindel Architektura.

Projekty dla dzieci

Projekty dla młodzieży

Pozostałe projekty