Sądeccy przedsiębiorcy już trzeci raz wspólnie dla Ukrainy

Wojna w Ukrainie nadal trwa. Dlatego niezwykle istotne jest to, by nie ustawać w staraniach niesienia pomocy. Z tego właśnie założenia wychodzą sądeccy przedsiębiorcy, którzy już po raz trzeci ruszają z pomocą humanitarną dla Ukraińców pozostających w kraju ogarniętym wojną. 

Po udanych dwóch transportach, we wtorek 15 marca 2022 r. Fundacja Pomysł o Przyszłości przy współpracy z takimi firmami, jak Fakro, Prospona, Huzar i Cechini ponownie wysłała 3 tiry z pomocą humanitarną, która trafi do Caritas Diecezji Lwowskiej. Po raz kolejny transportu tych środków podjęli się kierowcy na co dzień pracujący dla FAKRO. Na miejscu we Lwowie dary są redystrybuowane w Centrum Logistycznym FAKRO. W dalszym ciągu proces jest wspierany przez oddelegowanych pracowników lwowskiego oddziału sądeckiej firmy. 

„Sytuacja w Ukrainie niepokoi nas wszystkich. Wielu Polaków prywatnie mocno angażuje się we wsparcie naszych wschodnich sąsiadów. Niezmiernie cieszy fakt, że w dążeniu do pomocy zjednoczyli się również sądeccy przedsiębiorcy. To jedyny sposób, w który na ten moment możemy podziękować Ukraińcom za ich wkład w obronę demokratycznych wartości.” mówi Bożena Damasiewicz, Prezes Fundacji Pomyśl o Przyszłości.

Sądeccy przedsiębiorcy już trzeci raz wspólnie dla Ukrainy