Jak działamy?

Szanowni Państwo,

 

stopniowo realizują się marzenia Fundacji Pomyśl o Przyszłości o budowaniu wspólnoty ekonomicznej. Podejmowane przez nas inicjatywy zdobywają uznanie coraz większej rzeszy osób. Główny cel jaki postawiliśmy przed sobą? Zainteresować Polaków gospodarką.

 

Realizujemy go poprzez propagowanie wiedzy na temat gospodarki i mechanizmów wolnorynkowych oraz inicjowanie dyskusji wokół tych tematów. Działania Fundacji skierowane są do wszystkich obywateli - każdy z nas ma wpływ na efektywność polskiej gospodarki: politycy, urzędnicy, sędziowie, przedsiębiorcy, media, pracownicy, konsumenci, wyborcy.

 

Zachęcamy do zapoznania się z realizowanymi przez nas projektami. Zapraszamy do współpracy, bardzo chętnie podzielimy się swoimi doświadczeniami, publikacjami, by wspólnymi silami realizować podobne projekty na terenie całego kraju. Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje i pomysły. Nikt za nas nie zbuduje lepszego jutra. Jaką gospodarkę stworzymy jako członkowie polskiej wspólnoty ekonomicznej tak dostatnio będzie nam się żyło. Rozpocznijmy wspólne działania! Razem możemy więcej!

 

Fundacja jest organizacją pożytku publicznego i informujemy, że za rok 2019 r. otrzymała darowizny w kwocie 175 tys. zł na cele statutowe, jakimi są między innymi propagowanie wiedzy ekonomicznej oraz oświata.

 

Zespół Fundacji Pomyśl o Przyszłości

Nasze Projekty

Nasze Projekty Nasze Projekty
Projekty skierowane do dzieci Projekty skierowane do młodzieży
Nasze Projekty
Pozostałe projekty

Projekty dla dzieci

Projekty dla młodzieży

Pozostałe projekty