Fundacja Pomyśl o Przyszłości

Pozostałe projekty

KONFERENCJA

„Strategia rozwoju polskich firm w globalnej rzeczywistości”

oraz

IV Narciarskie Mistrzostwa

Polskich Pracodawców Prywatnych

połączone z zawodami na sankach i trikke-skki

9-11 luty 2017 r. MUSZYNA – KRYNICA-ZDRÓJ

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa do udziału w kolejnym zimowym spotkaniu polskich przedsiębiorców. W tym roku podczas konferencji będziemy dyskutować na temat „Strategii rozwoju polskich rodzimych firm w globalnej rzeczywistości”. Nie zabraknie także emocji sportowych, które gwarantuje udział w IV Narciarskich Mistrzostwach Polskich Pracodawców Prywatnych oraz możliwość skorzystania z zimowych atrakcji jak jazda
na sankach i trikke-skki.

Konferencję zaplanowano na 23.02-25.02.2018 roku. Wierzę, że perspektywa dwóch dni
poświęconych dyskusjom na tematy ważne dla rozwoju naszych firm i polskiej gospodarki, w połączeniu ze sportowymi emocjami okażą się wystarczającą zachętą do spotkania.

Siłę polskiej gospodarki budują rodzime firmy globalne. Jeżeli Polska chce się rozwijać tak jak bogate kraje, jeżeli mamy aspiracje, żeby zarabiać więcej, musimy przemodelować nasz stosunek do gospodarki – zarówno przedsiębiorcy, jak i konsumenci, czyli wszyscy obywatele. Stąd pomysł na tytuł konferencji: ,,Strategia rozwoju polskich rodzimych firm w globalnej rzeczywistości”. Fundacja Pomyśl o Przyszłości podejmuje oraz wspiera wszelkie inicjatywy służące rozwojowi gospodarczemu naszego kraju, promując racjonalizm gospodarczy. Liczymy na Państwa aktywny udział w dyskusji.

Dla Państwa, osób którym na sercu leży rozwój gospodarczy naszego kraju i które dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, angażując się aktywnie w działania Fundacji to także doskonała okazja do omówienia bieżących działań Fundacji.

Aby zapewnić kameralny charakter spotkania, gwarantujący swobodną wymianę myśli i szerszą dyskusję, konferencję zaplanowaliśmy dla właścicieli największych polskich firm. Jeśli chcieliby Państwo zaprosić osoby, które mogą być zainteresowane tematyką konferencji oraz współpracą z Fundacją Pomyśl o Przyszłości, będziemy ich z przyjemnością gościć.

Narciarskie Mistrzostwa Polskich Pracodawców Prywatnych to także doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie rodzinnym. Zachęcamy do przyjazdu z najbliższymi. Atrakcje sportowe na ślizgostradzie dostarczą niezapomnianych wspomnień także najmłodszym (więcej informacji o atrakcjach na stronie www.siedemdolin.pl).

Do zobaczenia w Muszynie!

Ryszard Florek
Prezes Zarządu FAKRO