Fundacja Pomyśl o Przyszłości

Pozostałe projekty

Gospodarcze Lokomotywy Sądecczyzny 2016

Po raz piąty Wydawnictwo DOBRE, wydawca Dobrego Tygodnika Sądeckiego oraz Fundacja Pomyśl o Przyszłości, przygotowały ranking stu najprężniej działających firm z naszego regionu Na „Liście 100 największych firm napędzających sądecką gospodarkę”znalazły się firmy, które spełniają nieocenioną rolę w rozwoju lokalnej gospodarki.

Tegorocznej uroczystości towarzyszyć będzie debata pod hasłem „Wpływ kapitału społecznego na rozwój gospodarczy” tzw. „Debata 100”. Wydarzenia odbędą się 25 listopada 2016 r. o godzinie 16.00 w siedzibie Parku Technologicznego MMC Brainville w Nowym Sączu. Gala i debata organizowana jest z udziałem władz lokalnych, polityków, mediów, przedstawicieli świata biznesu i nauki, debata ekspercka oraz okolicznościowy bankiet dla zaproszonych gości. Obecność w jednym miejscu tak ważnych dla sądeckiej gospodarki osób stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń, poglądów na temat szans i barier dla rozwoju Sądecczyzny.

Wydarzenie to odbędzie się w ramach Sądeckiego Tygodnia Przedsiębiorczości organizowanego wspólnie przez Miasto Nowy Sącz, Sądecki Urząd Pracy, Park Technologiczny, MMC Brainville, Fundację Pomyśl o Przyszłości oraz Wydawnictwo DOBRE.

            Patronat honorowy nad spotkaniem objął Minister Rozwoju i Finansów, Mateusz Morawiecki oraz Marszałek Województwa Małopolskiego, Jacek Krupa.