Fundacja Pomyśl o Przyszłości

Pozostałe projekty

Podsumowanie wydarzenia

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia, która ukazała się w lokalnej telewizji RTK. 

Prelegenci

Doktor nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii. Od 1999r. pracuje w Wyższej Szkole Biznesu – National-Louis University z siedzibą w Nowym Sączu. Obecnie pełni funkcje Rektora. Na polu eksperckim zaangażowany w projektowanie i ocenę programów społeczno-gospodarczych. Współautor projektu strategii rozwoju dla miasta i gminy Krynica-Zdrój, projektu Nowosądeckiego Programu Rozwoju Przedsiębiorczości, ewaluacji ex-ante regionalnych programów operacyjnych na lata 2007-2013 oraz 2014-2020 (część województw).

Ekonometryk, finansista, ekspert od zarządzania funduszami. W 2020 roku weszła w skład Zespołu Ekspertów Polskiego Instytutu Ekonomicznego. W grudniu 2020 roku powierzono jej kierowanie Centrum GOVTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Wyróżniona między innymi za szczególny wkład w rozwój Polskiej Transformacji Cyfrowej w 2019 r. “Rzeczypospolitej”. Znalazła się w gronie TOP 20 Women in Cybersecurity 2019 oraz dwukrotnie w zestawieniu Women in GovTech magazynu GovInsider.Zdobyła Nagrodę DigitalShapers w kategorii 

“Innowacje i Technologie” w 2019 r. Otrzymała także Nagrodę Związku Cyfrowa Polska “Cyfrowy Orzeł” i Nagrodę „Orzeł Innowacji” przyznawaną przez „Rzeczpospolitą oraz znalazła się w Rankingu “30 przed 30” Forbes 2020 r.