Fundacja Pomyśl o Przyszłości

Projekty skierowane
do młodzieży

Poznajmy sylwetki naszych prelegentów

Sądeczanin. Absolwent WSB-NLU w Nowym Sączu, Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Szkoły Głównej Handlowej a także SGGW w Warszawie. Podczas studiów uzyskał prestiżowe stypendium General Electric oraz ukończył Międzynarodowy Instytut Edukacji dla Liderów prowadzony przez GE. Po studiach pracował w amerykańskiej korporacji GTECH prowadząc duże projekty m.in. w USA , Niemczech , Wlk. Brytanii, Finlandii, Luksemburgu czy Nowej Zelandii zdobywając nagrody za nowe pomysły.  Następnie przeszedł do Hewlett Packard gdzie odpowiadał za wielomilionowe projekty m.in. DUBAI SMART CITY. Aktualnie pracuje w IKEA, gdzie kieruje działem Innowacji. 

Twórca popularnego kanału biznesowego “Biznes Misja” – ponad 3 mln wyświetleń miesięcznie. Odbył ponad 300 rozmów m.in z Najbogatszym Polakiem Michałem Sołowowem, Sobiesławem Zasadą, Bogusławem Lindą, Magdą Gessler, topowymi Inwestorami jak Trader21, Phil Konieczny czy Rafał Zaorski.

Całkowicie oddany pasji jaką jest Biznes Misja.  Jego mottem jest zawołanie „SKY IS NOT The LIMIT”. Prywatnie miłośnik Sądecczyzny i starych samochodów. 

Ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie, broniąc pracę magisterską u prof. Leszka Balcerowicza. Absolwentka studiów podyplomowych Akademii Psychologii Przywództwa na Politechnice Warszawskiej oraz Praktycznej Psychologii Społecznej na Uniwersytecie SWPS.

Pracowała m.in. w Fundacji Forum Obywatelskiego Rozwoju FOR, ośrodku analitycznym THINKTANK oraz ośrodku analitycznym SpotData.Od kilku lat rozwija projekt ciekaweliczby.pl i za pomocą liczb stara się w prosty sposób tłumaczyć różne zjawiska społeczno-ekonomiczne, oparte na konkretnych danych liczbowych oraz wynikach badań społecznych. 

Doświadczony praktyk biznesu. Executive Partner w firmie doradczej Younicorn. Wspiera liderów w zarządzaniu kapitałem zaufania, marką osobistą, zaangażowaniem i komunikacją. Rozwija przywództwo i odporność liderów w firmach oraz pomaga budować kultury wokół realnych wartości.

Wieloletnia dyrektor komunikacji i HR w koncernach medialnych m.in. w dzienniku „Rzeczpospolita” i Grupie TVN. Wprowadziła tematykę reputacji i silnej marki osobistej w polskie realia. Blogerka „Jesteś Marką”. 

Autorka bestsellera „Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą” oraz „Zespół wygrany czy przegrany? W co grają ludzie w firmach.” Założycielka Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu oraz think tanku HR Influencers. Mentor i coach. Wykładowca MBA. Spełniona kobieta z apetytem na nieustanny rozwój. Obecnie, jako founder, rozwija globalny startup kierowany do kobiet.

Dyrektor ds. Organizacyjno-Administracyjnych FAKRO. Na jej oczach i dzięki jej zaangażowaniu FAKRO prężnie się rozwija zajmując dzisiaj pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych.

Z Fundacją Pomyśl o Przyszłości związana jest od samego początku, czyli od 2010 roku. Od ponad ośmiu lat z sukcesem zarządza Fundacją pełniąc funkcję Prezesa. Inicjator i pomysłodawca realizowanych przez Fundację projektów. Z ogromną pasją tworzy strategie rozwoju Fundacji nadzorując ich realizację, aktywnie włącza się w projekty dotyczące rozwoju gospodarczego Polski. 

Serdeczność i otwartość pomagają jej w prowadzeniu konferencji podczas których mówi o tym jak czerpać korzyści z życia w gospodarce globalnej. Wszystko z myślą by żyło nam się lepiej. Bo człowiek jest dla niej priorytetem.

Absolwentka Nieruchomości i Inwestycji na Wydziale Ekonomii oraz Psychologii i pedagogiki na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Otwarta na świat i ludzi nie przestaje się rozwijać. Skończyła studia podyplomowe z Zarządzania Finansami Firmy, Psychologii Zarządzania Kadrami i Zarządzania projektami.

Mgr filologii polskiej, absolwent studium dziennikarskiego przy krakowskiej WSP. Od 25 lat związany z mediami lokalnymi, regionalnymi i ogólnopolskimi, m.in. Tygodnikiem Ziemi Chrzanowskiej „Przełom” (zastępca redaktora naczelnego), dziennikiem sportowym „Tempo”, „Gazetą Krakowską”, „Dziennikiem Polskim” (dyrektor sądeckiego oddziału, zastępca redaktora naczelnego), a od 2010 r. z Wydawnictwem DOBRE m.in. jako prezes zarządu oraz redaktor naczelny „DTS” i portalu dts24.pl. Od 1997 r. autor programów w Regionalnej Telewizji Kablowej w Nowym Sączu oraz ponad dziesięciu książek. Pracował jako nauczyciel akademicki w Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz w sądeckich WSB-NLU oraz PWSZ.

Absolwentka Filologii Polskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, dziennikarka telewizyjna, trenerka warsztatów dziennikarskich, pracowała m.in. w Telewizji Kablowej Insat, obecnie współtworzy program Naszej Telewizji Sądeckiej