Fundacja Pomyśl o Przyszłości

Projekty skierowane
do młodzieży

"Sądecka Specjalność"

Fundacja Pomyśl o Przyszłości zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Nowego Sącza do udziału w projekcie „Sądecka specjalność”.

Celem projektu jest popularyzacja wiedzy o gospodarce, rozbudzanie i kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży.

Stojącej u progu dorosłości młodzieży pokażemy jak wygląda droga od pomysłu na biznes do powstania firmy, jak wypromować produkt, pozyskać klientów, jakie są strategie konkurowania na zagranicznych rynkach. Przekażemy również kilka cennych wskazówek na stworzenie materiału promocyjnego dla wybranego produktu lub usługi.

Projekt przewiduje dwugodzinne warsztaty z przedstawicielami Fundacji „Pomyśl o Przyszłości” oraz Specjalistą ds. skutecznego marketingu dla klas szkół ponadgimnazjalnych.

Zakończeniem projektu będzie konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, który pozwoli uczniom na zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce. Uczniowie w ustalonych przez siebie trzyosobowych zespołach, będą mieli szansę wykazać się kreatywnością
i innowacyjnością przy tworzeniu reklamy wybranego produktu. W ramach konkursu można stworzyć np. spot reklamowy, plakat, artykuł czy też prezentację multimedialną.

Ich twórczość zostanie doceniona cennymi nagrodami, a wszystkie prace opublikowane na specjalnie stworzonej stronie internetowej: konkurs.pomysloprzyszlosci.org.

Do projektu przyjmujemy zgłoszenia Szkół Ponadgimnazjalnych z terenu Nowego Sącza – dyrektorów lub nauczycieli przedsiębiorczości  do dnia 17 marca 2014 roku na adres biuro@pomysloprzyszlosci.orglub pod nr tel. 18 444 0 304.

Wszystkich zainteresowanych współpracą serdecznie zapraszamy